QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

NENACITA SA MI KONTAKT LIST(zmazanie konf. suborov nepomohlo

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

NENACITA SA MI KONTAKT LIST(zmazanie konf. suborov nepomohlo

Příspěvekod bawy v čtv pro 13, 2007 12:00

Zdravim..... skusil som uz zmazat aj konfiguracne subory,aj preinstalovat a j registre zmazat od QIP .-- je jedno ci si nainstalujem QIP 2005 alebo infinium stale to iste.. nezobrazia sa mi kontakty, aj ked ma pripoji, nejde noramlne vypnut... nejde vyhladat uzivatelov..cez AOL nema problem.... pomozte mi niekto pls verzia programu nieje podstatna lebo mito robi s kazdym QIP
bawy
Nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv pro 13, 2007 11:57

Příspěvekod Black_Fox v čtv pro 13, 2007 12:15

Duplicitní post s tímto, nemusíš to samé psát víckrát, my si toho všimneme, i když to tu bude jenom jednou :)

Zkus pár hodin počkat, to by mohlo být řešení pro zmizelé kontakty... ale nevím, proč se ti děje všechno ostatní... asi máš v počítači nějaký adware.

/edit Xeelee: duplicitni post smazan
I am... ߣαск_ƒo×...
Necitujte celý předchozí příspěvek! Tím myslím přesně ten, který je hned nad tím vaším!
Uživatelský avatar
Black_Fox
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 358
Registrován: úte kvě 01, 2007 09:11
Bydliště: ZL, CZ

Příspěvekod bawy v čtv pro 13, 2007 12:36

sorry :) to asi neaky omyl ze viackrat :) , kazdopadne, adware nehrozi PC mam uplne cisty... uz samito deje druhy den... som s toho fakt zufali :(
bawy
Nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv pro 13, 2007 11:57

Příspěvekod bawy v pát pro 14, 2007 09:11

tak skoda bol som nuteny prejst na mirandu tam mi to ide OK .. :( ak by mi niekto vedel pomoct tymto problemom tak dakujem :)
bawy
Nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv pro 13, 2007 11:57

Příspěvekod keyboo v sob pro 15, 2007 13:41

Teď trochu nevim, co s tim miranda má společnýho. V tom případě kontakty byli na serveru a z toho plne, proč by smzání "uživatele" nemělo přinutit QIP je znova stáhnout.

Nebo to miranda řeší nějak jinak? A třeba meebo.com, načte ti kontakty,když se přihlášíš?
Moje JID: kaox@jabbim.cz
Používám prohlížeč Opera. A jsem milovník dobrých plošinovek ...
Uživatelský avatar
keyboo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 362
Registrován: úte dub 24, 2007 15:40
Bydliště: Veletín

Příspěvekod bawy v sob pro 15, 2007 23:55

no preco asi miranda... ICQ si nedam ani keby ma bili a cez AOL messangre sa prihlasovat nebudem... meebo mi nacita v pohoe vsetko ... aj miranda takze ako klient prichadza do uvahy jedine miranda.. neivem co sa deje..fakt som uz program aspon 100x odisntaloval,aj uzivatelske subory... proste komplet zlozku QIP v program files.. a stale nic :(blbne mi aj 8040 aj infinium ... ale welmi by som sa chcel vratit k QIP ta miranda je strasny shit...
bawy
Nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv pro 13, 2007 11:57

Příspěvekod keyboo v ned pro 16, 2007 13:35

A zkusit nainstalovat QIP do jiného umístění? Nechat si poslat od někho nainstalovanou verzi 8040? Prostě, podle mě to bude nějaká kravina, ono vlastně všechny problémy jsou v podstatě zapříčiněné něčím drobným ...
Moje JID: kaox@jabbim.cz
Používám prohlížeč Opera. A jsem milovník dobrých plošinovek ...
Uživatelský avatar
keyboo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 362
Registrován: úte dub 24, 2007 15:40
Bydliště: Veletín

Příspěvekod bawy v ned pro 16, 2007 13:42

Tak toto som uz mal raz v plane ale akosi osm zabudol...vdaka za pripomenutie :) spravil som tak a zatial to ide.. ked to bude slapat dam vediet... mam este jednu otázku... ako spravím aby sa mi URL odkazy otvarali v opere a nie v IE ? default je samozrejme opera... na neakych forach som cital ze treba doplnit za spustaci ciel "URLDEF" ale mne to tam doplnit nejde, ked to tak doplnim nemozem to savenut a tym padom to nezmeni..vie mi niekto poradit ? :)
bawy
Nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv pro 13, 2007 11:57

Příspěvekod keyboo v ned pro 16, 2007 15:34

S timhle ti neporadim, mam operu default a otvírá mi to v ní. Ale někdo se jistě najde :-)
Moje JID: kaox@jabbim.cz
Používám prohlížeč Opera. A jsem milovník dobrých plošinovek ...
Uživatelský avatar
keyboo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 362
Registrován: úte dub 24, 2007 15:40
Bydliště: Veletín

Příspěvekod Pafo v ned pro 16, 2007 17:55

A v ostatních programech se URL otevírají v Opeře nebo také v IE? Opera může být nastavená jako výchozí prohlížeč, ale už se mi stalo, že se nestala výchozí pro URL odkazy. Mně pomohlo v nastavení Opery-pokročilé volby-programy-podrobnosti(u toho jak je zaškrtlé, zda je Opera výchozím prohlížečem)-Adresy URL, popřípadě co všechno se má otevírat Operou
Uživatelský avatar
Pafo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv srp 23, 2007 10:53
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod bawy v ned pro 16, 2007 17:59

QIP je jedine v com sa mi URL otvaraju v IE:... :( je na 100% defaultny..
bawy
Nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv pro 13, 2007 11:57


Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron