QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

čas

Diskuze

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

čas

Příspěvekod macák v čtv úno 01, 2007 23:21

můžu nějak zjistit dobu přítomnosti na QIP :?: :?:
macák
 

Příspěvekod Xeelee v čtv úno 01, 2007 23:23

Kup si stopky :kuk
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod jenda.69 v čtv úno 01, 2007 23:53

Čí? Cizí? Najedeš v kontaktech na jeho nick a počkáš, až se ti objeví bublina, ve který to mj je... pokud má away, n/a a má to povolený
Tento podpis příliš prázdný k zobrazení
Uživatelský avatar
jenda.69
Moderátor
 
Příspěvky: 536
Registrován: sob zář 02, 2006 21:47
Bydliště: Západní čechy

Příspěvekod Xeelee v pát úno 02, 2007 00:29

jenda.69 píše:Čí? Cizí?

To me nenapadlo.
Pokud by slo o tvuj cas straveny u QIPu tak bys mohl poprosit nekoho kdo te ma v CL aby se podival do historie do _srvlog ale je to dost krkolomne...
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod macák v pát úno 02, 2007 10:52

no jasny taky to prave tak delam ale to se mi moc nelibi....njn DIK
macák
 

Příspěvekod empError v pát úno 02, 2007 11:48

na zistenie casu, pocas ktoreho bol naky program spusteny sa da napisat celkom jednoduchy skript typu loader... nemam cas, takze davam len navod:

1.) loader by spustil qip.exe (ak existuje viac procesov s nazvom qip.exe, vypocital by sa na jednoznacnu identifikaciu PID)
2.) loader caka na pripojenie (alebo len okno) QIP-u
3.) ked sa QIP pripoji (alebo sa len otvori okno QIP-u), skript niekam (subor) zapise aktualny cas (T1) a caka na ukoncenie procesu qip.exe
4.) ked sa proces qip.exe ukonci, skript si porovna cas T1 s casom, kedy sa QIP ukoncil a vypoci rozdiel (rozdiel = doba, pocas ktorej bol QIP spusteny)

--- edit: este som si spomenul, ze som podobny skript uz robil... ak ho najdem, dam vediet...
empError = shaamaan = http://empweb.php5.sk
Uživatelský avatar
empError
Moderátor
 
Příspěvky: 143
Registrován: ned zář 03, 2006 19:45

Příspěvekod Xeelee v pát úno 02, 2007 18:56

Nebo si vzit papir, tuzku, napsat si kdy ses pripojil a treba si to prilepit na monitor...
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Návštěvník v pát úno 02, 2007 22:08

empError píše:na zistenie casu, pocas ktoreho bol naky program spusteny sa da napisat celkom jednoduchy skript typu loader... nemam cas, takze davam len navod:

1.) loader by spustil qip.exe (ak existuje viac procesov s nazvom qip.exe, vypocital by sa na jednoznacnu identifikaciu PID)
2.) loader caka na pripojenie (alebo len okno) QIP-u
3.) ked sa QIP pripoji (alebo sa len otvori okno QIP-u), skript niekam (subor) zapise aktualny cas (T1) a caka na ukoncenie procesu qip.exe
4.) ked sa proces qip.exe ukonci, skript si porovna cas T1 s casom, kedy sa QIP ukoncil a vypoci rozdiel (rozdiel = doba, pocas ktorej bol QIP spusteny)

--- edit: este som si spomenul, ze som podobny skript uz robil... ak ho najdem, dam vediet...


aha no tak dikes ale musel mi to prelozit tata :lol: :lol: to je jako docela sila kdyz mi je 15 a nerozumim slovakum nic .... jo neco jo
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník v pát úno 02, 2007 22:09

Xeelee píše:Nebo si vzit papir, tuzku, napsat si kdy ses pripojil a treba si to prilepit na monitor...


jednoduse... :)
Návštěvník
 

Příspěvekod macák v pát úno 02, 2007 22:09

Anonymous píše:
Xeelee píše:Nebo si vzit papir, tuzku, napsat si kdy ses pripojil a treba si to prilepit na monitor...


jednoduse... :)


kua anonym sem ja :-D
macák
 

Příspěvekod Snake Plisken v sob úno 03, 2007 10:18

Anonymous píše:aha no tak dikes ale musel mi to prelozit tata :lol: :lol: to je jako docela sila kdyz mi je 15 a nerozumim slovakum nic .... jo neco jo

Cože?...ty jim nerozumíš?....rofl...mě je sice jen 19, ale s porozuměním nemám problém (akorát některe vyrazy no :D ). Ja si čtu i slovenské stránky, dívám se na filmy ve slovenštině a problím nemám....je to podobní jak čeština...ale polština je těžší...hold kde sou ty časy kdy sem se jsako malý díval na kreslené pohádky v polštině :D Smerfové atd :D:D:D
Obrázek
Snake Plisken
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát led 19, 2007 08:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Macák v sob úno 03, 2007 19:20

Snake Plisken píše:
Anonymous píše:aha no tak dikes ale musel mi to prelozit tata :lol: :lol: to je jako docela sila kdyz mi je 15 a nerozumim slovakum nic .... jo neco jo

Cože?...ty jim nerozumíš?....rofl...mě je sice jen 19, ale s porozuměním nemám problém (akorát některe vyrazy no :D ). Ja si čtu i slovenské stránky, dívám se na filmy ve slovenštině a problím nemám....je to podobní jak čeština...ale polština je těžší...hold kde sou ty časy kdy sem se jsako malý díval na kreslené pohádky v polštině :D Smerfové atd :D:D:D


njn ale tak to je jasny ze neco rozumim ale ne vsechno...njn hold sem profik :lol:
Uživatelský avatar
Macák
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát úno 02, 2007 22:10

:-D

Příspěvekod Zuzanka v sob úno 03, 2007 19:46

Opet zacinate utikat od tematu !!!!!!

//vzdyt vytvoreni noveho tematu je otazkou deseti vterin... Xeelee
Zuzanka
Uživatelský avatar
Zuzanka
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 31, 2006 11:43

Re: čas

Příspěvekod Diesel v sob úno 10, 2007 08:48

macák píše:můžu nějak zjistit dobu přítomnosti na QIP :?: :?:

Můžeš a úplně jednodušše. Nevím, jestli jde o chybu QIPu, nebo je to schválně, ale jde přidat sebe samého do kontakt listu. Takže se nech vyhledat a přidej se do svého kotakt listu a budeš mít všechno info o sobě (tedy i čas strávený na QIPu)
Uživatelský avatar
Diesel
Nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob úno 10, 2007 08:42

Re: čas

Příspěvekod Macák v sob úno 10, 2007 18:25

Diesel píše:
macák píše:můžu nějak zjistit dobu přítomnosti na QIP :?: :?:

Můžeš a úplně jednodušše. Nevím, jestli jde o chybu QIPu, nebo je to schválně, ale jde přidat sebe samého do kontakt listu. Takže se nech vyhledat a přidej se do svého kotakt listu a budeš mít všechno info o sobě (tedy i čas strávený na QIPu)


OK THX :)
Uživatelský avatar
Macák
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát úno 02, 2007 22:10


Zpět na QIP 2005 - Diskuze a download

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron