QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

VELEKEJ BUG !!!!!

QIP PDA Windows

Moderátoři: Lms, GasThan, Moderátoři

VELEKEJ BUG !!!!!

Příspěvekod pretorian v stř pro 05, 2007 19:02

chci se zeptat cim to je na svem PDA jsem mel QIP absolutrne spokojen dokud jsem neprisel na to ze kdyz mi nekdo pise z nejakeho MT na kterem ma JIMM pres ktery mi pise tak mi zprava dojde ale me odpovedi jemu nechodi a deje se to u vsech co maji jimm cim to je ??pamatuji si ze podobna chyba byla u IM+ na nokia MT ale xx let dozadu pouzivam verzi 1020.predem diky za odpoved
pretorian
Nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř pro 05, 2007 18:57

Re: VELEKEJ BUG !!!!!

Příspěvekod Pivoth v stř pro 05, 2007 20:48

pretorian píše:chci se zeptat cim to je na svem PDA jsem mel QIP absolutrne spokojen dokud jsem neprisel na to ze kdyz mi nekdo pise z nejakeho MT na kterem ma JIMM pres ktery mi pise tak mi zprava dojde ale me odpovedi jemu nechodi a deje se to u vsech co maji jimm cim to je ??pamatuji si ze podobna chyba byla u IM+ na nokia MT ale xx let dozadu pouzivam verzi 1020.predem diky za odpoved
obcas se stane ze na jimm chodej zpravy s hoooodne velky spozdenim obcas ubec videl bych to na chybu jimma
Uživatelský avatar
Pivoth
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř říj 31, 2007 21:00
Bydliště: Turnov

Příspěvekod pretorian v stř pro 05, 2007 20:58

dik za odpoved ale doopravdy to spozdenim jimma neni zkousel jsem to nekolikrat xxxx a porad to same a je jedno jakou verzi jimma mas nainstalovanou v MT porad to same mam po vice telefonu takze to muzu testnou kdykoliv a hledam prave kde je chyba zda nekde v nastaveni QIP nebo kde u jimma to nebude pocitam s nejakym spatnym kodovanim nebo tak neco kazdopadne za kazdou radu diky jedu ted zatim na starickem ale spolehlivem ICQ 1.0Beta ale nema ten konfort co ma QIP a podporu VGA coz me hodne schazi ale za tyhle funkce menit to ze nebudu moct odepsat lidem co maji jimm to ne tak hledam reseni predem diky :)
pretorian
Nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř pro 05, 2007 18:57

Ta chyby je v Jimmovi...

Příspěvekod EurEye v úte pro 18, 2007 20:52

Pokud jde o problém v přijmu či nepříjmu zpráv, tak je to chyba v Jimmovi, ale snadno opravitelná. Určitě ten problém vtkví v tom, že slyšíte příjem zprávy, tzv o-ou, ale žádná zpráva nepřijde... problém je v současném přijmu zprávy a ve zvukovém oznámení... k tomu aby Jimm vždycky od jakéhokoliv icq klienta přijmul zprávu, stačí jen VYPNOUT VŠECHNY ZVUKY V JIMMOVI... toť vše... to je celá ta banalita... hodně štěstí 8-)
EurEye
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte pro 18, 2007 20:43

Příspěvekod pretorian v úte pro 18, 2007 21:14

diky za odpoved ale tohle to nevyresi i kdzy to asi reseni je ale diktovat ci premlouvat xxx lidi y kontakt listu aby k vuli me vypli zvuk u jimma to je nad sily ale i tak diky ya odpoved ps kaydej y nich ma jinou verzi jimma a dela to u vsech alenasel jsem jineho COOL klienta ICQ "SLICK" a je very cool yadnz problem a vybava velice dobra a hlavne rychle update na dalsi verze v ps take je free takze doporucuji aspon jej zkusit :-) kazdopadne diky za radu.
pretorian
Nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř pro 05, 2007 18:57

Slick...

Příspěvekod EurEye v stř pro 19, 2007 14:52

Slick je fakt třída 8-) , používal jsem ho už na symbianovym telefonu P910i, ještě než jsem minulý týden přešel na windows mobile s HTC TyTN... Slick se dokáže připojit do několika IM sítí najednou, dokáže přijmout i odeslat soubory, otevřít html odkaz ve web prohlížeči, má pěkný interface, smailíky, možnost jednoduchého přepínání mezi chatovými panely... jediné co mě u Slicku asi vadí je možnost uchování historie, je to omezené jen na max. 50 zpráv, uvítal bych export do txt souboru... možná by nevadila taky verze pro java telefony... no a ještě jedna maličkost Slick je sice zdarma, ale jen dočasně, je to jen jakási test verze, před vypuštěním plně komerční placené verze :evil: ... nejen proto dávám přednost QIPu, ten se taky zatim vyvýjí, určitě bude mít stejné či lepší funkce než ostatní IM klienti...
EurEye
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte pro 18, 2007 20:43

Příspěvekod pretorian v stř pro 19, 2007 20:05

slick je sice zatim tak nejak beta ale pokud bude placenz proc ne pokud bude takova podpora jaka je do ted ta historie mas pravdu 50zprav je malo ale myslim ze staci jim napsat navrh (vice uzivatelu) a je to tam tak jak chces export txt atd...a psat jim muzes CZ :-) hold cesko-slovenske rucicky QIP je fajn ale az na ty problemy co jsem popisoval :-(
pretorian
Nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř pro 05, 2007 18:57

Příspěvekod Xeelee v stř pro 19, 2007 20:25

QIP je ruský (od soudruhů INFa - desktop a Alexe - mobily).
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod pretorian v stř pro 19, 2007 20:34

jj vim skoda ze to zamrzlo na verzi 1020 :-(
pretorian
Nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř pro 05, 2007 18:57

Příspěvekod keyboo v stř pro 19, 2007 21:07

jo?
Moje JID: kaox@jabbim.cz
Používám prohlížeč Opera. A jsem milovník dobrých plošinovek ...
Uživatelský avatar
keyboo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 362
Registrován: úte dub 24, 2007 15:40
Bydliště: Veletín

Příspěvekod pretorian v stř pro 19, 2007 21:09

no pokud vim tak to tak je aspon kdyz se kouknes na stranky QIP.ru pro PDA posledni je 1020 build :-(
pretorian
Nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř pro 05, 2007 18:57

Příspěvekod hegemonicek v stř pro 19, 2007 21:09

Mě to přijde tak, že se zaměřili víc na vývoj pro Symbian..
Uživatelský avatar
hegemonicek
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 54
Registrován: ned pro 03, 2006 22:45
Bydliště: Měchenice

Příspěvekod keyboo v stř pro 19, 2007 21:33

omlouvám se, jsem trošku Ot ... doopravdy v symbianu.
Moje JID: kaox@jabbim.cz
Používám prohlížeč Opera. A jsem milovník dobrých plošinovek ...
Uživatelský avatar
keyboo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 362
Registrován: úte dub 24, 2007 15:40
Bydliště: Veletín

Příspěvekod pretorian v stř pro 19, 2007 21:39

to je bohuzel asi pravda takze zatim slick treba casem QIP az bude novejsi verze kde to delat nebude :lol:
pretorian
Nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř pro 05, 2007 18:57

Příspěvekod jenda.69 v pát pro 28, 2007 01:48

To je to s klientama na WM taková hrůza? Myslel jsem, že je to lepší. Slick je v pohodě, ale přece jenom je na něm vidět, že je to beta. Na mým mobilu vysunu klávesnici a hned se mi spodek překreje lištou dokud ho nevypnu a nezapnu. Na druhou stranu mi přijde přívětivější jak QIP, i když funkcema (hlavně myslim volba viditelnosti nezávisle na statusu a animovanýma smajlíkama :o) ) na něj nemá.
Tento podpis příliš prázdný k zobrazení
Uživatelský avatar
jenda.69
Moderátor
 
Příspěvky: 536
Registrován: sob zář 02, 2006 21:47
Bydliště: Západní čechy


Zpět na QIP PDA Windows

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron